Informacje o podmiocie arrow ... arrow Wyniki arrow od Inspektora do Spe ...
od Inspektora do Specjalisty w ZZDW w Koszalinie - Rejon Dróg Wojewódzkich w Koszalinie Drukuj Wyślij znajomemu

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

Dyrektor Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie informuje, że w wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: od Inspektora do Specjalisty w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie - Rejon Dróg Wojewódzkich w  Koszalinie ogłoszone w Biuletynie Informacji Publicznej nr 24/2023 z dnia 14.09.2023 roku z terminem składania ofert do dnia 27.09.2023 roku ustalono co następuje:

W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła 1 oferta, która spełniała wymogi formalne.

Do pracy w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie – Rejonie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie na stanowisko Inspektora wybrana została Pani Natalia Donajska zamieszkała w Koszalinie.
 
Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Natalia Donajska posiada wymagane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie zawodowe związane z pracą w drogownictwie. Została pozytywnie oceniona przez komisję podczas zadawanych szczegółowych pytań dotyczących stanowiska pracy na rozmowie kwalifikacyjnej, odpowiadając na każde zadane pytanie.

Pani Natalia Donajska wykazała się wiedzą i spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu. W postępowaniu kwalifikacyjnym kandydatka uzyskała wysoką ocenę końcową.data powstania         28.09.2023 rok
data upublicznienia    28.09.2023 rok
sporządziła               Magdalena Wasilewska

Redaktor: Marcin Szymanowski   
Utworzono: 28.09.2023.
Zmieniono: 28.09.2023.
Odsłony: 277
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »